Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 870 x 360 mm, 209 W, černý - W215-0870-360-00-70
search
Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 870 x 360 mm, 209 W, černý - W215-0870-360-00-70 Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 870 x 360 mm, 209 W, černý - W215-0870-360-00-70 Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 870 x 360 mm, 209 W, černý - W215-0870-360-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-0870-360-00-70
Výška:
870 mm
Barva:
Šířka:
360 mm
Tepelný výkon:
209 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 870 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 870 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 80 mm
Rozteč připojení:
- 21 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 209 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a dole z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Kompletní: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
360 mm
Výška
870 mm
Hloubka
80 mm
Tepelný výkon
209 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-0870-360-00-70
870 mm
360 mm
209 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 870 mm - ()