Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 1115 x 360 mm, 279 W, bílý - W215-1115-360-00-20
search
Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 1115 x 360 mm, 279 W, bílý - W215-1115-360-00-20 Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 1115 x 360 mm, 279 W, bílý - W215-1115-360-00-20 Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 1115 x 360 mm, 279 W, bílý - W215-1115-360-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-1115-360-00-20
Výška:
1115 mm
Barva:
Šířka:
360 mm
Tepelný výkon:
279 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1115 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1115 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 80 mm
Rozteč připojení:
- 21 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,95 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 279 W
Přípoje:
- 2xG ½" střední
- 4xG ½" nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná vrstva odolná proti korozi
V balení: držáky, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
360 mm
Výška
1115 mm
Hloubka
80 mm
Druh
Dekorativní
Tepelný výkon
279 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 21 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-1115-360-00-20
1115 mm
360 mm
279 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1115 mm - ()