Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 870 x 360 mm, 209 W, bílý - W215-0870-360-00-20
search
Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 870 x 360 mm, 209 W, bílý - W215-0870-360-00-20 Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 870 x 360 mm, 209 W, bílý - W215-0870-360-00-20 Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 870 x 360 mm, 209 W, bílý - W215-0870-360-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-0870-360-00-20
Výška:
870 mm
Barva:
Šířka:
360 mm
Tepelný výkon:
209 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 870 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 870 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 80 mm
Rozteč připojení:
- 21 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,36 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Vytápěcí výkon:
- 75/65/20 °C - 209 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
360 mm
Výška
870 mm
Hloubka
80 mm
Druh
Dekorativní
Tepelný výkon
209 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 21 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-0870-360-00-20
870 mm
360 mm
209 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 870 mm - ()