Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 1360 x 390 mm, 349 W, bílý - W215-1360-390-00-20
search
Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 1360 x 390 mm, 349 W, bílý - W215-1360-390-00-20 Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 1360 x 390 mm, 349 W, bílý - W215-1360-390-00-20 Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 1360 x 390 mm, 349 W, bílý - W215-1360-390-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-1360-390-00-20
Výška:
1360 mm
Barva:
Šířka:
390 mm
Tepelný výkon:
349 W
Šířka - 390 mm - ()
Výška - 1360 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1360 mm
Šířka: 390 mm
Hloubka: 80 mm
Rozteč připojení:
- 21 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,53 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 349 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
390 mm
Výška
1360 mm
Hloubka
80 mm
Tepelný výkon
349 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-1360-390-00-20
1360 mm
390 mm
349 W
Šířka - 390 mm - ()
Výška - 1360 mm - ()