Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 870 x 360 mm, 209 W, antracit - W215-0870-360-00-66
search
Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 870 x 360 mm, 209 W, antracit - W215-0870-360-00-66 Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 870 x 360 mm, 209 W, antracit - W215-0870-360-00-66 Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 870 x 360 mm, 209 W, antracit - W215-0870-360-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-0870-360-00-66
Výška:
870 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
360 mm
Tepelný výkon:
209 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 870 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 870 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 80 mm
Rozteč připojení:
- 21 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 209 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní i dolní části z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
360 mm
Výška
870 mm
Hloubka
80 mm
Druh
Dekorativní
209 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-0870-360-00-66
870 mm
360 mm
209 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 870 mm - ()