Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 1360 x 390 mm, 349 W, antracit - W215-1360-390-00-66
search
Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 1360 x 390 mm, 349 W, antracit - W215-1360-390-00-66 Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 1360 x 390 mm, 349 W, antracit - W215-1360-390-00-66 Mexen Grid dekorativní koupelnový radiátor 1360 x 390 mm, 349 W, antracit - W215-1360-390-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-1360-390-00-66
Výška:
1360 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
390 mm
Tepelný výkon:
349 W
Šířka - 390 mm - ()
Výška - 1360 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 1360 mm
Šířka: 390 mm
Hloubka: 80 mm
Rozteč připojení:
- 21 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,53 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 349 W
Přípoje:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a dolní strany napravo nebo nalevo
Vysoká kvalita, odolný lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
390 mm
Výška
1360 mm
Hloubka
80 mm
Druh
Dekorativní
349 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 21 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-1360-390-00-66
1360 mm
390 mm
349 W
Šířka - 390 mm - ()
Výška - 1360 mm - ()