Mexen Bolt koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 165 W, černý - W126-0700-400-00-70
search
Mexen Bolt koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 165 W, černý - W126-0700-400-00-70 Mexen Bolt koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 165 W, černý - W126-0700-400-00-70 Mexen Bolt koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 165 W, černý - W126-0700-400-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-0700-400-00-70
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
165 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 40 mm
Vzdálenost připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 3,51 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon:
- 75/65/20 °C - 165 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a dolů na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
165 W
Vzdálenost připojení
35 cm , 5 cm
Vertikální
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-0700-400-00-70
700 mm
400 mm
165 W
Šířka - 400 mm - ()