Mexen Bolt radiátor koupelnový 1800 x 400 mm, 406 W, černý - W126-1800-400-00-70
search
Mexen Bolt radiátor koupelnový 1800 x 400 mm, 406 W, černý - W126-1800-400-00-70 Mexen Bolt radiátor koupelnový 1800 x 400 mm, 406 W, černý - W126-1800-400-00-70 Mexen Bolt radiátor koupelnový 1800 x 400 mm, 406 W, černý - W126-1800-400-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1800-400-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
406 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,20 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 406 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoká kvalita, trvanlivý lakový povlak odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, krytky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
40 mm
406 W
Vzdálenost připojení
35 cm , 5 cm
Vertikální
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1800-400-00-70
1800 mm
400 mm
406 W
Šířka - 400 mm - ()