Mexen Bolt koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 460 W, černý - W126-1800-500-00-70
search
Mexen Bolt koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 460 W, černý - W126-1800-500-00-70 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 460 W, černý - W126-1800-500-00-70 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 460 W, černý - W126-1800-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1800-500-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
460 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,13 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
Výkon vytápění:
- 75/65/20 °C - 460 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a dolní části vpravo nebo vlevo
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povlak odolný vůči korozi
Balení obsahuje: závěsy, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
460 W
Vzdálenost připojení
45 cm , 5 cm
Vertikální
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1800-500-00-70
1800 mm
500 mm
460 W
Šířka - 500 mm - ()