Mexen Bolt koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 165 W, bílý - W126-0700-400-00-20
search
Mexen Bolt koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 165 W, bílý - W126-0700-400-00-20 Mexen Bolt koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 165 W, bílý - W126-0700-400-00-20 Mexen Bolt koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 165 W, bílý - W126-0700-400-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-0700-400-00-20
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
165 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 3,51 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 165 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
165 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Vertikální
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-0700-400-00-20
700 mm
400 mm
165 W
Šířka - 400 mm - ()