Mexen Bolt Radiátor koupelnový 1500 x 400 mm, 342 W, bílý - W126-1500-400-00-20
search
Mexen Bolt Radiátor koupelnový 1500 x 400 mm, 342 W, bílý - W126-1500-400-00-20 Mexen Bolt Radiátor koupelnový 1500 x 400 mm, 342 W, bílý - W126-1500-400-00-20 Mexen Bolt Radiátor koupelnový 1500 x 400 mm, 342 W, bílý - W126-1500-400-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1500-400-00-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
342 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,96 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 342 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný vůči korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
342 W
Vzdálenost připojení
35 cm , 5 cm
Vertikální
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1500-400-00-20
1500 mm
400 mm
342 W
Šířka - 400 mm - ()