Mexen Bolt koupelnový radiátor 1000 x 300 mm, 197 W, bílý - W126-1000-300-00-20
search
Mexen Bolt koupelnový radiátor 1000 x 300 mm, 197 W, bílý - W126-1000-300-00-20 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1000 x 300 mm, 197 W, bílý - W126-1000-300-00-20 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1000 x 300 mm, 197 W, bílý - W126-1000-300-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1000-300-00-20
Výška:
1000 mm
Barva:
Šířka:
300 mm
Tepelný výkon:
197 W
Šířka - 300 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1000 mm
Šířka: 300 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 25 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Váha: 4,22 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 197 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
300 mm
Výška
1000 mm
Hloubka
40 mm
197 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
25 cm , 5 cm
Připojení
Střední , Spodní
Orientace
Vertikální
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1000-300-00-20
1000 mm
300 mm
197 W
Šířka - 300 mm - ()