Mexen Bolt radiátor koupelnový 700 x 300 mm, 141 W, antracit - W126-0700-300-00-66
search
Mexen Bolt radiátor koupelnový 700 x 300 mm, 141 W, antracit - W126-0700-300-00-66 Mexen Bolt radiátor koupelnový 700 x 300 mm, 141 W, antracit - W126-0700-300-00-66 Mexen Bolt radiátor koupelnový 700 x 300 mm, 141 W, antracit - W126-0700-300-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-0700-300-00-66
Výška:
700 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
300 mm
Tepelný výkon:
141 W
Šířka - 300 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 300 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 25 cm (spodní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Váha: 3,11 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 141 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zespoda z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: závěsná sada, montážní sada, krytky a odvzdušňovač
Nelze instalovat termostatickou hlavici při použití středového připojení
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
300 mm
Výška
700 mm
Hloubka
40 mm
141 W
Barva
Antracitová
Vzdálenost připojení
5 cm , 25 cm
Vertikální
20,03%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-0700-300-00-66
700 mm
300 mm
141 W
Šířka - 300 mm - ()