Mexen Bolt koupelnový radiátor 1200 x 300 mm, 189 W, zlatý - W126-1200-300-00-50
search
Mexen Bolt koupelnový radiátor 1200 x 300 mm, 189 W, zlatý - W126-1200-300-00-50 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1200 x 300 mm, 189 W, zlatý - W126-1200-300-00-50 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1200 x 300 mm, 189 W, zlatý - W126-1200-300-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1200-300-00-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
300 mm
Tepelný výkon:
189 W
Šířka - 300 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 300 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 25 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,32 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 189 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
V balení: držáky, instalační sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
300 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
40 mm
189 W
Vzdálenost připojení
25 cm , 5 cm
Připojení
Střední , Spodní
Orientace
Vertikální
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1200-300-00-50
1200 mm
300 mm
189 W
Šířka - 300 mm - ()