Mexen Bolt koupelnový radiátor 700 x 300 mm, 141 W, černý - W126-0700-300-00-70
search
Mexen Bolt koupelnový radiátor 700 x 300 mm, 141 W, černý - W126-0700-300-00-70 Mexen Bolt koupelnový radiátor 700 x 300 mm, 141 W, černý - W126-0700-300-00-70 Mexen Bolt koupelnový radiátor 700 x 300 mm, 141 W, černý - W126-0700-300-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-0700-300-00-70
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
300 mm
Tepelný výkon:
141 W
Šířka - 300 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 300 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 25 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Váha: 3,11 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 141 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Není možná instalace termostatické hlavice s použitím středního připojení
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
300 mm
Výška
700 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
141 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 25 cm
Vertikální
20,03%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-0700-300-00-70
700 mm
300 mm
141 W
Šířka - 300 mm - ()