Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 300 mm, 295 W, antracit - W126-1500-300-00-66
search
Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 300 mm, 295 W, antracit - W126-1500-300-00-66 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 300 mm, 295 W, antracit - W126-1500-300-00-66 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 300 mm, 295 W, antracit - W126-1500-300-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1500-300-00-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
300 mm
Tepelný výkon:
295 W
Šířka - 300 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 300 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 25 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,16 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 295 W
Přípojky:
- 2xG ½“ středové
- 4xG ½“ z vrchu a ze spodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakový nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
300 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
40 mm
295 W
Barva
Antracitová
Vzdálenost připojení
25 cm , 5 cm
Vertikální
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1500-300-00-66
1500 mm
300 mm
295 W
Šířka - 300 mm - ()