Mexen Bolt radiátor koupelnový 1800 x 300 mm, 351 W, antracit - W126-1800-300-00-66
search
Mexen Bolt radiátor koupelnový 1800 x 300 mm, 351 W, antracit - W126-1800-300-00-66 Mexen Bolt radiátor koupelnový 1800 x 300 mm, 351 W, antracit - W126-1800-300-00-66 Mexen Bolt radiátor koupelnový 1800 x 300 mm, 351 W, antracit - W126-1800-300-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1800-300-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
300 mm
Tepelný výkon:
351 W
Šířka - 300 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 300 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 25 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,26 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 351 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
300 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
40 mm
351 W
Barva
Antracitová
Vzdálenost připojení
25 cm , 5 cm
Vertikální
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1800-300-00-66
1800 mm
300 mm
351 W
Šířka - 300 mm - ()