Mexen Bolt koupelnový radiátor 1200 x 300 mm, 240 W, antracit - W126-1200-300-00-66
search
Mexen Bolt koupelnový radiátor 1200 x 300 mm, 240 W, antracit - W126-1200-300-00-66 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1200 x 300 mm, 240 W, antracit - W126-1200-300-00-66 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1200 x 300 mm, 240 W, antracit - W126-1200-300-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1200-300-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
300 mm
Tepelný výkon:
240 W
Šířka - 300 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 300 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 25 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,05 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 240 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zezdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý povlak odolný proti korozi
Kompletní s: závěsy, montážní sada, krycí zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
300 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
240 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
25 cm , 5 cm
Připojení
Střední , Spodní
Orientace
Vertikální
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1200-300-00-66
1200 mm
300 mm
240 W
Šířka - 300 mm - ()