Mexen Bolt koupelnový radiátor 1800 x 400 mm, 406 W, antracit - W126-1800-400-00-66
search
Mexen Bolt koupelnový radiátor 1800 x 400 mm, 406 W, antracit - W126-1800-400-00-66 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1800 x 400 mm, 406 W, antracit - W126-1800-400-00-66 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1800 x 400 mm, 406 W, antracit - W126-1800-400-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1800-400-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
406 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,20 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon ohřevu:
- 75/65/20 °C - 406 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
406 W
Barva
Antracitová
Vzdálenost připojení
35 cm , 5 cm
Vertikální
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1800-400-00-66
1800 mm
400 mm
406 W
Šířka - 400 mm - ()