Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 342 W, antracit - W126-1500-400-00-66
search
Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 342 W, antracit - W126-1500-400-00-66 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 342 W, antracit - W126-1500-400-00-66 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 342 W, antracit - W126-1500-400-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1500-400-00-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
342 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,96 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 342 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a spodní části zprava nebo zleva
Možnost montáže ohřívače
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, krycí zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
342 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
35 cm , 5 cm
Připojení
Střední , Spodní
Orientace
Vertikální
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1500-400-00-66
1500 mm
400 mm
342 W
Šířka - 400 mm - ()