Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 300 mm, 295 W, bílý - W126-1500-300-00-20
search
Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 300 mm, 295 W, bílý - W126-1500-300-00-20 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 300 mm, 295 W, bílý - W126-1500-300-00-20 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 300 mm, 295 W, bílý - W126-1500-300-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1500-300-00-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
300 mm
Tepelný výkon:
295 W
Šířka - 300 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 300 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 25 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,16 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 295 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
300 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
40 mm
295 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
25 cm , 5 cm
Připojení
Střední , Spodní
Orientace
Vertikální
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1500-300-00-20
1500 mm
300 mm
295 W
Šířka - 300 mm - ()