Mexen Bolt koupelnový radiátor 1000 x 500 mm, 259 W, bílý - W126-1000-500-00-20
search
Mexen Bolt koupelnový radiátor 1000 x 500 mm, 259 W, bílý - W126-1000-500-00-20 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1000 x 500 mm, 259 W, bílý - W126-1000-500-00-20 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1000 x 500 mm, 259 W, bílý - W126-1000-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1000-500-00-20
Výška:
1000 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
259 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,28 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 259 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a zespoda na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná vůči korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1000 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
259 W
Vzdálenost připojení
45 cm , 5 cm
Vertikální
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1000-500-00-20
1000 mm
500 mm
259 W
Šířka - 500 mm - ()