Mexen Bolt koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 318 W, černý - W126-1200-500-00-70
search
Mexen Bolt koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 318 W, černý - W126-1200-500-00-70 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 318 W, černý - W126-1200-500-00-70 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 318 W, černý - W126-1200-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1200-500-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
318 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,39 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 318 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a spodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, ucpávky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
318 W
Vertikální
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1200-500-00-70
1200 mm
500 mm
318 W
Šířka - 500 mm - ()