Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 389 W, černý - W126-1500-500-00-70
search
Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 389 W, černý - W126-1500-500-00-70 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 389 W, černý - W126-1500-500-00-70 Mexen Bolt koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 389 W, černý - W126-1500-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1500-500-00-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
389 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technická data:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,76 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Vytápěcí výkon:
- 75/65/20 °C - 389 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora i zespodu, zprava nebo zleva
Možnost namontování topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lak proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, krytky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
389 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm , 5 cm
Připojení
Střední , Spodní
Orientace
Vertikální
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W126-1500-500-00-70
1500 mm
500 mm
389 W
Šířka - 500 mm - ()