Mexen Luxpro+ reflektor LED, 10W, Studená - 6500K, 1100 lm, bílá - L231-010-65-20
search
Mexen Luxpro+ reflektor LED, 10W, Studená - 6500K, 1100 lm, bílá - L231-010-65-20 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 10W, Studená - 6500K, 1100 lm, bílá - L231-010-65-20 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 10W, Studená - 6500K, 1100 lm, bílá - L231-010-65-20 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 10W, Studená - 6500K, 1100 lm, bílá - L231-010-65-20 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 10W, Studená - 6500K, 1100 lm, bílá - L231-010-65-20
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva Studená barva
Index:
L231-010-65-20
Výška:
95 mm
Šířka:
103 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Barva - Bílá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 103 mm
Výška: 95 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 10 W
Celkový světelný tok: 1100 lm
Barva světla: Studená
Teplota barvy: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Senzor pohybu: Ne
Barva: Bílá
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Vnější
Úhel svitu: 120º
Nastavitelný ve svislém směru: 180º
Napětí: 220-240V
Faktor posunu fáze: 0,90
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Certifikace: CE, RoHS
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva
Šířka
103 mm
Výška
95 mm
Barva
Bílá
Barva světla
Studená
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436028
Návod k obsluze
20,54%
LED SMD LED SMD
Studená barva Studená barva
Index:
L231-010-65-20
95 mm
103 mm