Mexen Luxpro+ LED reflektor, 100W, Studená - 6500K, 11000 lm, bílá - L231-100-65-20
search
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 100W, Studená - 6500K, 11000 lm, bílá - L231-100-65-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 100W, Studená - 6500K, 11000 lm, bílá - L231-100-65-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 100W, Studená - 6500K, 11000 lm, bílá - L231-100-65-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 100W, Studená - 6500K, 11000 lm, bílá - L231-100-65-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 100W, Studená - 6500K, 11000 lm, bílá - L231-100-65-20
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva Studená barva
Index:
L231-100-65-20
Výška:
197 mm
Šířka:
246 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Barva - Bílá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 246 mm
Výška: 197 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 100 W
Celkový světelný tok: 11000 lm
Barva světla: Studená
Teplota barvy: 6500K
Senzor pohybu: Ne
Barva: Bílá
Materiál krytu: Hliník
Materiál skla: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Úhel svícení: 120º
Náklon svítidla ve vertikální poloze: 180º
Napětí: 220-240V
Koeficient fázového posunu: 0,90
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň ochrany: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva
Šířka
246 mm
Výška
197 mm
Barva
Bílá
Barva světla
Studená
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436200
Návod k obsluze
20,05%
LED SMD LED SMD
Studená barva Studená barva
Index:
L231-100-65-20
197 mm
246 mm