Mexen Luxpro+ LED reflektor, 50W, Studená - 6500K, 5500 lm, bílá - L231-050-65-20
search
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 50W, Studená - 6500K, 5500 lm, bílá - L231-050-65-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 50W, Studená - 6500K, 5500 lm, bílá - L231-050-65-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 50W, Studená - 6500K, 5500 lm, bílá - L231-050-65-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 50W, Studená - 6500K, 5500 lm, bílá - L231-050-65-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 50W, Studená - 6500K, 5500 lm, bílá - L231-050-65-20
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva Studená barva
Index:
L231-050-65-20
Výška:
137 mm
Šířka:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Barva - Bílá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 180 mm
Výška: 137 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 50 W
Celkový světelný tok: 5500 lm
Barva světla: Studená
Teplota chromatičnosti: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Senzor pohybu: Ne
Barva: Bílá
Materiál krytu: Hliník
Materiál clony: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120º
Nastavení svítidla svisle: 180º
Napětí: 220-240V
Účinník: 0,90
Energetická třída: E
Spotřeba energie: 50 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň ochrany: IP66
Certifikáty: CE, RoHS
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva
Odolnost
Pohyblivý kryt
Praktické řešení
Pevné pouzdro
3 roky záruky
Série
Šířka
180 mm
Výška
137 mm
Barva
Bílá
Tvar
Obdélníkový
Montáž
Nástěnný
Aplikace
Moc
Strumień świetlny
5500 lm
Barva světla
Studená
Temperatura barwowa
6500K
Možnost stmívání
Ne
Snímač pohybu
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2436144
Napięcie
220-240V
Stupeň ochrany
IP66
EPREL
Informační karta EPREL
Návod k obsluze
20,08%
LED SMD LED SMD
Studená barva Studená barva
Index:
L231-050-65-20
137 mm
180 mm