Mexen Luxpro+ reflektor LED, 50W, Studená - 6500K, 5500 lm, černý - L231-050-65-70
search
Mexen Luxpro+ reflektor LED, 50W, Studená - 6500K, 5500 lm, černý - L231-050-65-70 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 50W, Studená - 6500K, 5500 lm, černý - L231-050-65-70 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 50W, Studená - 6500K, 5500 lm, černý - L231-050-65-70 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 50W, Studená - 6500K, 5500 lm, černý - L231-050-65-70 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 50W, Studená - 6500K, 5500 lm, černý - L231-050-65-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva Studená barva
Index:
L231-050-65-70
Výška:
137 mm
Šířka:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Barva - Černá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 180 mm
Výška: 137 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 50 W
Celkový světelný tok: 5500 lm
Světelná barva: Studená
Teplota barev: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Pohybový senzor: Ne
Barva: Černá
Materiál krytu: Hliník
Materiál skla: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Vnější
Úhel svícení: 120º
Nastavitelná objímka ve vertikálním směru: 180º
Napětí: 220-240V
Faktor posunu fáze: 0,90
Energetická třída: E
Spotřeba energie: 50 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C do +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň ochrany: IP66
Certifikace: CE, RoHS
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva
Šířka
180 mm
Výška
137 mm
Barva
Černá
Strumień świetlny
5500 lm
Barva světla
Studená
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2437177
Návod k obsluze
20,08%
LED SMD LED SMD
Studená barva Studená barva
Index:
L231-050-65-70
137 mm
180 mm