Mexen Luxpro+ LED reflektor, 30W, Studená - 6500K, 3300 lm, černý - L231-030-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 30W, Studená - 6500K, 3300 lm, černý - L231-030-65-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 30W, Studená - 6500K, 3300 lm, černý - L231-030-65-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 30W, Studená - 6500K, 3300 lm, černý - L231-030-65-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 30W, Studená - 6500K, 3300 lm, černý - L231-030-65-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 30W, Studená - 6500K, 3300 lm, černý - L231-030-65-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva Studená barva
Index:
L231-030-65-70
Výška:
135 mm
Šířka:
142 mm
Moc:
30 W
Temperatura barwowa:
6500K
Barva - Černá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 142 mm
Výška: 135 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 30 W
Celkový světelný tok: 3300 lm
Barva světla: Studená
Teplota barvy: 6500K
Senzor pohybu: Ne
Barva: Černá
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál stínítka: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Na povrch
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120º
Stupeň volného pohybu ve svislé ose: 180º
Napětí: 220-240V
Fázový posun: 0,90
Energetická třída: E
Spotřeba energie: 30 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva
Šířka
142 mm
Výška
135 mm
Barva
Černá
Moc
30 W
Strumień świetlny
3300 lm
Barva světla
Studená
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2437172
Návod k obsluze
20,11%
LED SMD LED SMD
Studená barva Studená barva
Index:
L231-030-65-70
135 mm
142 mm
30 W