Mexen Luxpro+ reflektor LED, 30W, Neutrální - 4000K, 3300 lm, černý - L231-030-40-70
search
Mexen Luxpro+ reflektor LED, 30W, Neutrální - 4000K, 3300 lm, černý - L231-030-40-70 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 30W, Neutrální - 4000K, 3300 lm, černý - L231-030-40-70 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 30W, Neutrální - 4000K, 3300 lm, černý - L231-030-40-70 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 30W, Neutrální - 4000K, 3300 lm, černý - L231-030-40-70 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 30W, Neutrální - 4000K, 3300 lm, černý - L231-030-40-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L231-030-40-70
Výška:
135 mm
Šířka:
142 mm
Moc:
30 W
Temperatura barwowa:
4000K
Barva - Černá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 142 mm
Výška: 135 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 30 W
Celkový světelný tok: 3300 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota chromatičnosti: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Senzor pohybu: Ne
Barva: Černá
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120°
Nastavitelná objímka ve vertikální rovině: 180°
Napětí: 220-240V
Účiník: 0,90
Energetická třída: E
Spotřeba energie: 30 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Certifikáty: CE, RoHS
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva
Odolnost
Pohyblivý kryt
Praktické řešení
Pevné pouzdro
3 roky záruky
Série
Šířka
142 mm
Výška
135 mm
Barva
Černá
Tvar
Obdélníkový
Montáž
Nástěnný
Aplikace
Moc
30 W
Strumień świetlny
3300 lm
Barva světla
Neutrální
Temperatura barwowa
4000K
Možnost stmívání
Ne
Snímač pohybu
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2436224
Napięcie
220-240V
Stupeň ochrany
IP66
EPREL
Informační karta EPREL
Návod k obsluze
20,11%
LED SMD LED SMD
Index:
L231-030-40-70
135 mm
142 mm
30 W