Mexen Luxpro+ LED reflektor, 70W, Neutrální - 4000K, 7700 lm, černý - L231-070-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 70W, Neutrální - 4000K, 7700 lm, černý - L231-070-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 70W, Neutrální - 4000K, 7700 lm, černý - L231-070-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 70W, Neutrální - 4000K, 7700 lm, černý - L231-070-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 70W, Neutrální - 4000K, 7700 lm, černý - L231-070-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 70W, Neutrální - 4000K, 7700 lm, černý - L231-070-40-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L231-070-40-70
Výška:
195 mm
Šířka:
221 mm
Moc:
70 W
Temperatura barwowa:
4000K
Barva - Černá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 221 mm
Výška: 195 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 70 W
Celkový světelný tok: 7700 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota barvy: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Pohybový senzor: Ne
Barva: Černá
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120°
Nastavitelná v svislém směru: 180°
Napětí: 220-240V
Koeficient výkonového činitele: 0,90
Energetická třída: E
Spotřeba energie: 70 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva
Šířka
221 mm
Výška
195 mm
Barva
Černá
Moc
70 W
Strumień świetlny
7700 lm
Barva světla
Neutrální
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436236
Návod k obsluze
20,19%
LED SMD LED SMD
Index:
L231-070-40-70
195 mm
221 mm
70 W