Mexen Luxpro+ LED světlomet, 20W, Neutrální - 4000K, 2200 lm, černý - L231-020-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED světlomet, 20W, Neutrální - 4000K, 2200 lm, černý - L231-020-40-70 Mexen Luxpro+ LED světlomet, 20W, Neutrální - 4000K, 2200 lm, černý - L231-020-40-70 Mexen Luxpro+ LED světlomet, 20W, Neutrální - 4000K, 2200 lm, černý - L231-020-40-70 Mexen Luxpro+ LED světlomet, 20W, Neutrální - 4000K, 2200 lm, černý - L231-020-40-70 Mexen Luxpro+ LED světlomet, 20W, Neutrální - 4000K, 2200 lm, černý - L231-020-40-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L231-020-40-70
Výška:
105 mm
Šířka:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Barva - Černá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 111 mm
Výška: 105 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 20 W
Celkový světelný tok: 2200 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota barvy: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost ztlumení: Ne
Senzor pohybu: Ne
Barva: Černá
Materiál pouzdra: Aluminium
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Úhel svícení: 120°
Vertikálně nastavitelná svítivost: 180°
Napětí: 220-240V
Účiník: 0,90
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň ochrany: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva
Šířka
111 mm
Výška
105 mm
Barva
Černá
Barva světla
Neutrální
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436221
Návod k obsluze
20,44%
LED SMD LED SMD
Index:
L231-020-40-70
105 mm
111 mm