Mexen Luxpro+ LED reflektor, 70W, Neutrální - 4000K, 7700 lm, bílý - L231-070-40-20
search
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 70W, Neutrální - 4000K, 7700 lm, bílý - L231-070-40-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 70W, Neutrální - 4000K, 7700 lm, bílý - L231-070-40-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 70W, Neutrální - 4000K, 7700 lm, bílý - L231-070-40-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 70W, Neutrální - 4000K, 7700 lm, bílý - L231-070-40-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 70W, Neutrální - 4000K, 7700 lm, bílý - L231-070-40-20
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L231-070-40-20
Výška:
195 mm
Šířka:
221 mm
Moc:
70 W
Temperatura barwowa:
4000K
Barva - Bílá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 221 mm
Výška: 195 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 70 W
Celkový světelný tok: 7700 lm
Barva světla: Neutrální
Barevná teplota: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Senzor pohybu: Ne
Barva: Bílá
Materiál krytu: Hliník
Materiál skla: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Úhel svícení: 120º
Otočná montáž ve vertikálním směru: 180º
Napětí: 220-240V
Účinník: 0,90
Energetická třída: E
Spotřeba energie: 70 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň ochrany: IP66
Certifikáty: CE, RoHS
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva
Šířka
221 mm
Výška
195 mm
Barva
Bílá
Moc
70 W
Strumień świetlny
7700 lm
Barva světla
Neutrální
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436005
Návod k obsluze
20,19%
LED SMD LED SMD
Index:
L231-070-40-20
195 mm
221 mm
70 W