Mexen Luxpro+ reflektor LED, 30W, Neutrální - 4000K, 3300 lm, bílá - L231-030-40-20
search
Mexen Luxpro+ reflektor LED, 30W, Neutrální - 4000K, 3300 lm, bílá - L231-030-40-20 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 30W, Neutrální - 4000K, 3300 lm, bílá - L231-030-40-20 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 30W, Neutrální - 4000K, 3300 lm, bílá - L231-030-40-20 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 30W, Neutrální - 4000K, 3300 lm, bílá - L231-030-40-20 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 30W, Neutrální - 4000K, 3300 lm, bílá - L231-030-40-20
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L231-030-40-20
Výška:
135 mm
Šířka:
142 mm
Moc:
30 W
Temperatura barwowa:
4000K
Barva - Bílá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 142 mm
Výška: 135 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 30 W
Celkový světelný tok: 3300 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota barev: 4000K
Barva: Bílá
Materiál krytu: Hliník
Materiál krycí sklo: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120°
Nastavitelná svítidla ve vertikálním směru: 180°
Napětí: 220-240V
Účiník: 0,90
Energetická třída: E
Spotřeba energie: 30 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva
Šířka
142 mm
Výška
135 mm
Moc
30 W
Strumień świetlny
3300 lm
Barva světla
Neutrální
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2434868
Návod k obsluze
20,11%
LED SMD LED SMD
Index:
L231-030-40-20
135 mm
142 mm
30 W