Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Neutrální - 4000K, 2200 lm, bílý - L231-020-40-20
search
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Neutrální - 4000K, 2200 lm, bílý - L231-020-40-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Neutrální - 4000K, 2200 lm, bílý - L231-020-40-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Neutrální - 4000K, 2200 lm, bílý - L231-020-40-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Neutrální - 4000K, 2200 lm, bílý - L231-020-40-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Neutrální - 4000K, 2200 lm, bílý - L231-020-40-20
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L231-020-40-20
Výška:
105 mm
Šířka:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Barva - Bílá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technická data:
Šířka: 111 mm
Výška: 105 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 20 W
Celkový světelný tok: 2200 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota chromatičnosti: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Senzor pohybu: Ne
Barva: Bílá
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120º
Otáčení svítidla svisle: 180º
Napětí: 220-240V
Faktor posunu fáze: 0,90
Energetická třída: E
Spotřeba energie: 20 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C do +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň ochrany: IP66
Certifikáty: CE, RoHS
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva
Odolnost
Pohyblivý kryt
Praktické řešení
Pevné pouzdro
3 roky záruky
Série
Šířka
111 mm
Výška
105 mm
Barva
Bílá
Tvar
Obdélníkový
Montáž
Nástěnný
Aplikace
Moc
Strumień świetlny
2200 lm
Barva světla
Neutrální
Temperatura barwowa
4000K
Možnost stmívání
Ne
Snímač pohybu
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2434858
Napięcie
220-240V
Stupeň ochrany
IP66
EPREL
Informační karta EPREL
Návod k obsluze
20,44%
LED SMD LED SMD
Index:
L231-020-40-20
105 mm
111 mm