Mexen Luxpro+ LED reflektor, 50W, Neutrální - 4000K, 5500 lm, bílý - L231-050-40-20
search
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 50W, Neutrální - 4000K, 5500 lm, bílý - L231-050-40-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 50W, Neutrální - 4000K, 5500 lm, bílý - L231-050-40-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 50W, Neutrální - 4000K, 5500 lm, bílý - L231-050-40-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 50W, Neutrální - 4000K, 5500 lm, bílý - L231-050-40-20 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 50W, Neutrální - 4000K, 5500 lm, bílý - L231-050-40-20
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L231-050-40-20
Výška:
137 mm
Šířka:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Barva - Bílá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 180 mm
Výška: 137 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 50 W
Celkový světelný tok: 5500 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota barev: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Pohybový senzor: Ne
Barva: Bílá
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál stínidla: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez vodiče: 3x1 mm
Úhel svícení: 120º
Nastavitelný držák ve vertikálním směru: 180º
Napětí: 220-240V
Účiník: 0,90
Energetická třída: E
Spotřeba energie: 50 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Teplota provozu: -20°C až +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň ochrany: IP66
Certifikace: CE, RoHS
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva
Šířka
180 mm
Výška
137 mm
Barva
Bílá
Strumień świetlny
5500 lm
Barva světla
Neutrální
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2435998
Návod k obsluze
20,08%
LED SMD LED SMD
Index:
L231-050-40-20
137 mm
180 mm