Mexen Luxpro+ LED reflektor, 200W, Neutrální - 4000K, 22000 lm, černý - L231-200-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 200W, Neutrální - 4000K, 22000 lm, černý - L231-200-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 200W, Neutrální - 4000K, 22000 lm, černý - L231-200-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 200W, Neutrální - 4000K, 22000 lm, černý - L231-200-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 200W, Neutrální - 4000K, 22000 lm, černý - L231-200-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 200W, Neutrální - 4000K, 22000 lm, černý - L231-200-40-70
Index:
L231-200-40-70
Výška:
320 mm
Šířka:
348 mm
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 348 mm
Výška: 320 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 200 W
Celkový světelný tok: 22000 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota barvy: 4000K
Barva: Černá
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Úhel svícení: 120º
Naklápění ve svislém směru: 180º
Napětí: 220-240V
Faktor posunu fáze: 0,90
Energetická třída: E
Spotřeba energie: 200 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C až +40°C
Třída elektrické ochrany: I
Stupeň krytí: IP66
Šířka
348 mm
Výška
320 mm
Strumień świetlny
22000 lm
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2437063
Návod k obsluze
20,07%
Index:
L231-200-40-70
320 mm
348 mm