Mexen Luxpro+ LED reflektor, 100W, neutrální - 4000K, 11000 lm, černý - L231-100-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 100W, neutrální - 4000K, 11000 lm, černý - L231-100-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 100W, neutrální - 4000K, 11000 lm, černý - L231-100-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 100W, neutrální - 4000K, 11000 lm, černý - L231-100-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 100W, neutrální - 4000K, 11000 lm, černý - L231-100-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 100W, neutrální - 4000K, 11000 lm, černý - L231-100-40-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L231-100-40-70
Výška:
197 mm
Šířka:
246 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Barva - Černá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 246 mm
Výška: 197 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 100 W
Celkový světelný tok: 11000 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota barvy: 4000K
Senzor pohybu: Ne
Barva: Černá
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Úhel svícení: 120°
Nastavitelná objímka vertikálně: 180°
Napětí: 220-240V
Faktor účiníku: 0,90
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva
Šířka
246 mm
Výška
197 mm
Barva
Černá
Barva světla
Neutrální
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436236
Návod k obsluze
20,05%
LED SMD LED SMD
Index:
L231-100-40-70
197 mm
246 mm