Mexen Luxpro+ reflektor LED, 50W, Neutrální - 4000K, 5500 lm, černý - L231-050-40-70
search
Mexen Luxpro+ reflektor LED, 50W, Neutrální - 4000K, 5500 lm, černý - L231-050-40-70 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 50W, Neutrální - 4000K, 5500 lm, černý - L231-050-40-70 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 50W, Neutrální - 4000K, 5500 lm, černý - L231-050-40-70 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 50W, Neutrální - 4000K, 5500 lm, černý - L231-050-40-70 Mexen Luxpro+ reflektor LED, 50W, Neutrální - 4000K, 5500 lm, černý - L231-050-40-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L231-050-40-70
Výška:
137 mm
Šířka:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Barva - Černá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 180 mm
Výška: 137 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 50 W
Celkový světelný tok: 5500 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota barvy: 4000K
Senzor pohybu: Ne
Barva: Černá
Materiál krytu: Hliník
Materiál skla: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120°
Nastavitelný svisle: 180°
Napětí: 220-240V
Faktor posunutí fáze: 0,90
Energetická třída: E
Spotřeba energie: 50 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C do +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň ochrany: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva
Šířka
180 mm
Výška
137 mm
Barva
Černá
Strumień świetlny
5500 lm
Barva světla
Neutrální
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436230
Návod k obsluze
20,08%
LED SMD LED SMD
Index:
L231-050-40-70
137 mm
180 mm