Mexen Luxpro+ LED reflektor, 150W, Neutrální - 4000K, 16500 lm, černý - L231-150-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 150W, Neutrální - 4000K, 16500 lm, černý - L231-150-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 150W, Neutrální - 4000K, 16500 lm, černý - L231-150-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 150W, Neutrální - 4000K, 16500 lm, černý - L231-150-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 150W, Neutrální - 4000K, 16500 lm, černý - L231-150-40-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 150W, Neutrální - 4000K, 16500 lm, černý - L231-150-40-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L231-150-40-70
Výška:
237 mm
Šířka:
315 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Barva - Černá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 315 mm
Výška: 237 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 150 W
Celkový světelný tok: 16500 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota barvy: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Pohybový senzor: Ne
Barva: Černá
Materiál krytu: Hliník
Materiál difuzoru: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Přímo na povrch
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120º
Nastavitelný úhel ve vertikální poloze: 180º
Napětí: 220-240V
Power factor: 0,90
Energetická třída: E
Spotřeba energie: 150 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň ochrany: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva
Šířka
315 mm
Výška
237 mm
Strumień świetlny
1650 lm
Barva světla
Neutrální
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436270
Návod k obsluze
20,1%
LED SMD LED SMD
Index:
L231-150-40-70
237 mm
315 mm