Mexen Luxpro+ světlomet LED, 150W, Studená - 6500K, 16500 lm, černý - L231-150-65-70
search
Mexen Luxpro+ světlomet LED, 150W, Studená - 6500K, 16500 lm, černý - L231-150-65-70 Mexen Luxpro+ světlomet LED, 150W, Studená - 6500K, 16500 lm, černý - L231-150-65-70 Mexen Luxpro+ světlomet LED, 150W, Studená - 6500K, 16500 lm, černý - L231-150-65-70 Mexen Luxpro+ světlomet LED, 150W, Studená - 6500K, 16500 lm, černý - L231-150-65-70 Mexen Luxpro+ světlomet LED, 150W, Studená - 6500K, 16500 lm, černý - L231-150-65-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva Studená barva
Index:
L231-150-65-70
Výška:
237 mm
Šířka:
315 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Barva - Černá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 315 mm
Výška: 237 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 150 W
Celkový světelný tok: 16500 lm
Barva světla: Studená
Teplota barvy: 6500K
Barva: Černá
Materiál pláště: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120º
Nastavitelný vertikálně: 180º
Napětí: 220-240V
Účiník: 0,90
Energetická třída: E
Spotřeba energie: 150 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva
Šířka
315 mm
Výška
237 mm
Strumień świetlny
1650 lm
Barva světla
Studená
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2437216
Návod k obsluze
20,1%
LED SMD LED SMD
Studená barva Studená barva
Index:
L231-150-65-70
237 mm
315 mm