Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Studená - 6500K, 2200 lm, černý - L231-020-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Studená - 6500K, 2200 lm, černý - L231-020-65-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Studená - 6500K, 2200 lm, černý - L231-020-65-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Studená - 6500K, 2200 lm, černý - L231-020-65-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Studená - 6500K, 2200 lm, černý - L231-020-65-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Studená - 6500K, 2200 lm, černý - L231-020-65-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva Studená barva
Index:
L231-020-65-70
Výška:
105 mm
Šířka:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Barva - Černá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 111 mm
Výška: 105 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 20 W
Celkový světelný tok: 2200 lm
Barva světla: Studená
Teplota barev: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Pohybový senzor: Ne
Barva: Černá
Materiál těla: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Úhel svícení: 120º
Vertikálně nastavitelná montáž: 180º
Napětí: 220-240V
Fázový posunový faktor: 0,90
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva
Šířka
111 mm
Výška
105 mm
Barva
Černá
Barva světla
Studená
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2437074
Návod k obsluze
20,44%
LED SMD LED SMD
Studená barva Studená barva
Index:
L231-020-65-70
105 mm
111 mm