Mexen Luxpro+ LED reflektor, 200W, Studený - 6500K, 22000 lm, černý - L231-200-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 200W, Studený - 6500K, 22000 lm, černý - L231-200-65-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 200W, Studený - 6500K, 22000 lm, černý - L231-200-65-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 200W, Studený - 6500K, 22000 lm, černý - L231-200-65-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 200W, Studený - 6500K, 22000 lm, černý - L231-200-65-70 Mexen Luxpro+ LED reflektor, 200W, Studený - 6500K, 22000 lm, černý - L231-200-65-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva Studená barva
Index:
L231-200-65-70
Výška:
320 mm
Šířka:
348 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Barva - Černá - ()
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 348 mm
Výška: 320 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 200 W
Celkový světelný tok: 22000 lm
Barva světla: Studená
Teplota barev: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Senzor pohybu: Ne
Barva: Černá
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Vnější
Úhel svícení: 120°
Pohyblivé svítidlo ve svislé poloze: 180°
Napětí: 220-240V
Účiník: 0,90
Energetická třída: E
Spotřeba energie: 200 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň ochrany: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva
Šířka
348 mm
Výška
320 mm
Strumień świetlny
22000 lm
Barva světla
Studená
Temperatura barwowa
6500K
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2437223
Návod k obsluze
20,07%
LED SMD LED SMD
Studená barva Studená barva
Index:
L231-200-65-70
320 mm
348 mm