Mexen Amor koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 1083 W, černý - W120-1200-600-00-70
search
Mexen Amor koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 1083 W, černý - W120-1200-600-00-70 Mexen Amor koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 1083 W, černý - W120-1200-600-00-70 Mexen Amor koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 1083 W, černý - W120-1200-600-00-70 Mexen Amor koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 1083 W, černý - W120-1200-600-00-70 Mexen Amor koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 1083 W, černý - W120-1200-600-00-70 Mexen Amor koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 1083 W, černý - W120-1200-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W120-1200-600-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
1083 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 135 mm
Rozteč připojení: 8 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 17,08 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 1083 W
Připojení:
- 4xG ½“ shora a zdola zprava nebo zleva
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
135 mm
Tepelný výkon
1083 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
8 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W120-1200-600-00-70
1200 mm
600 mm
1083 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()