Mexen Amor koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 1083 W, bílý - W120-1200-600-00-20
search
Mexen Amor koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 1083 W, bílý - W120-1200-600-00-20 Mexen Amor koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 1083 W, bílý - W120-1200-600-00-20 Mexen Amor koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 1083 W, bílý - W120-1200-600-00-20 Mexen Amor koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 1083 W, bílý - W120-1200-600-00-20 Mexen Amor koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 1083 W, bílý - W120-1200-600-00-20 Mexen Amor koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 1083 W, bílý - W120-1200-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W120-1200-600-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
1083 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 135 mm
Rozteč připojení: 8 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 17,08 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 1083 W
Přípojky:
- 4xG ½″ shora a zespoda z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoká kvalita, trvanlivá lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
V balení: držáky, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
135 mm
Tepelný výkon
1083 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
8 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W120-1200-600-00-20
1200 mm
600 mm
1083 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()