Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, černý - W125-1200-500-00-70
search
Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, černý - W125-1200-500-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, černý - W125-1200-500-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, černý - W125-1200-500-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, černý - W125-1200-500-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, černý - W125-1200-500-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, černý - W125-1200-500-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, černý - W125-1200-500-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, černý - W125-1200-500-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, černý - W125-1200-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W125-1200-500-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
569 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Sol je vynikající volbou pro ty, kteří si cení elegance a funkčnosti v koupelně. Tento stylový černý radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm a výkonu 569 W poskytuje optimální teplo a dokonale zapadá do moderních interiérů. Vyroben z vysokokvalitní oceli, má trvanlivý povlak odolný proti korozi. Vyznačuje se možností různých montážních variant díky spodním a středním připojením. Maximální provozní teplota je 95°C a pracovní tlak je až 0,6 Mpa. Radiátor se vyznačuje vysokou kvalitou provedení a snadností instalace s přiloženou montážní sadou.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 53 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon ohřevu:
- 75/65/20 °C - 569 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespoda na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
53 mm
Tepelný výkon
569 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W125-1200-500-00-70
1200 mm
500 mm
569 W
Šířka - 500 mm - ()