Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, černý - W125-1200-600-00-70
search
Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, černý - W125-1200-600-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, černý - W125-1200-600-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, černý - W125-1200-600-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, černý - W125-1200-600-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, černý - W125-1200-600-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, černý - W125-1200-600-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, černý - W125-1200-600-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, černý - W125-1200-600-00-70 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, černý - W125-1200-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W125-1200-600-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
658 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Sol je elegantní a funkční koupelnový radiátor, který se skvěle hodí do každé moderní koupelny. Jeho rozměry jsou 1200 x 600 mm a jeho topný výkon je 658 W, což zajišťuje rychlé a efektivní vytápění. Vyroben z vysoce kvalitní oceli s černým lakovaným povrchem RAL 9005, odolným proti korozi. Má spodní a střední přípojky, možnost montáže topného tělesa a montážní sadu. Maximální pracovní teplota je 95°C a pracovní tlak dosahuje 0,6 Mpa.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 53 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,78 kg
Kapacita: 6,3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 658 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchní a spodní strany zprava nebo zleva
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Série
Sol
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
53 mm
Tepelný výkon
658 W
Vzdálenost připojení
55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W125-1200-600-00-70
1200 mm
600 mm
658 W
Šířka - 600 mm - ()