Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W125-1200-500-2600-66
search
Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W125-1200-500-2600-66 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W125-1200-500-2600-66 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W125-1200-500-2600-66 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W125-1200-500-2600-66 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W125-1200-500-2600-66 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W125-1200-500-2600-66 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W125-1200-500-2600-66
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W125-1200-500-2600-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Barva - Antracitová - ()
Mexen Sol je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm, který poskytuje efektivní vytápění díky výkonu 600 W. Vyrobený z oceli, v antracitové barvě, ideálně zapadne do každého interiéru. Obsahuje 25 topných tyčí, což zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Dotykové ovládání s LED displejem umožňuje snadno kontrolovat teplotu v rozsahu 40°C-65°C. Další funkce jako dětská pojistka a funkce sušení zvyšují komfort používání. V balení jsou zahrnuty také závěsy a montážní sada. Další zabezpečení, jako ochrana před "suchým" provozem a odolnost proti korozi, zvyšují odolnost zařízení.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 53 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 5,6 l
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topné tyče: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana před "suchým" provozem
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Včetně: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje uzamknutí ovladače topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
53 mm
Tepelný výkon
600 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W125-1200-500-2600-66
1200 mm
500 mm
600 W