Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W125-1200-500-2600-20
search
Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W125-1200-500-2600-20 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W125-1200-500-2600-20 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W125-1200-500-2600-20 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W125-1200-500-2600-20 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W125-1200-500-2600-20 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W125-1200-500-2600-20 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W125-1200-500-2600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W125-1200-500-2600-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Sol je moderní elektrický radiátor s rozměry 1200 x 500 mm, nabízející topný výkon 600 W v elegantním bílém provedení. Produkt je vyroben z ocelové konstrukce a vyznačuje se odolnou, proti korozi odolnou lakovanou vrstvou. Díky 25 topným tyčím a vestavěnému termostatu radiátor udržuje optimální teplotu. Dotykové ovládání přes LED displej zajišťuje snadné použití a funkce jako Sensitive a Comfort nabízejí individuální nastavení vytápění. Navíc je tento model vybaven zabezpečením proti provozu "nasucho", dětskou pojistkou a vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody s glykolem. Produkt obsahuje kompletní montážní sadu, včetně závěsů a ucpávkových zátek.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 53 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 5,6 l
Výkon ohřívače: 600 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další zabezpečení proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná vrstva odolná proti korozi
Radiátor vyžaduje pro správnou funkci naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a ucpávkové zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozmezí 40 °C-65 °C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty na zvolenou hodinovou škálu
- Dětská zámek umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Sol
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
53 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W125-1200-500-2600-20
1200 mm
500 mm
600 W