Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W125-1200-500-2600-70
search
Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W125-1200-500-2600-70 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W125-1200-500-2600-70 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W125-1200-500-2600-70 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W125-1200-500-2600-70 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W125-1200-500-2600-70 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W125-1200-500-2600-70 Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W125-1200-500-2600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W125-1200-500-2600-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Barva - Černá - ()
Mexen Sol elektrický radiátor je moderní řešení pro vytápění interiérů. S výškou 1200 mm a šířkou 500 mm se skvěle hodí do různých prostor. Díky výkonu 600 W rychle a efektivně vytápí místnosti. Černá ocel poskytuje trvanlivost a eleganci, zatímco vysoce kvalitní lakový povlak chrání proti korozi. Radiátor má 25 topných tyčí a dotykové ovládání s LED displejem. Funkce jako dětská pojistka a nastavení teploty od 40°C do 65°C zvyšují komfort užívání. Produkt má vestavěný termostat a dodatečnou ochranu proti provozu "nasucho". Ideální pro prostory vyžadující tiché a efektivní vytápění.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 53 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Objem: 5,6 l
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění ve vybrané hodinové stupnici
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
53 mm
Tepelný výkon
600 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W125-1200-500-2600-70
1200 mm
500 mm
600 W